MESAJLARI OKU               MESAJINI YAZ
 » murat Tarih : 11.6.2009
   selam herkese site çok güzel olmuş.www.tarihmekani.blogspot.com a da beklerim
 www.tarihmekani.blogspot.com muratbudak6@gmail.com   NERDEN: istanbul
 » Murat BİLGE Tarih : 27.4.2009
   Herkesi Saygı ve Sevgiyle Selamlıyorum. Bu sitede ve yine Çanakçı'mızın Güzel sitelerinde olduğu gibi bazı konularda duyarlı insanlar, eşimiz, dostumuz, arkadaşlarımız yorumlar yazdılar.. Fikirlerini, Düşüncelerini söylediler buraya yazarakta bizimle paylaşmış oldular. Kiminin düşüncesine katıldık. Kimininkine katılmadık. Ama ne olursa olsun sonuçta iyi yada kötü her düşünceden yararlanmak açısından bu görüşler daha iyi hizmetlerin çıkması için bize yol gösterdi. Şimdi ben de dahil düşüncelerini söyleyen ve Çanakçı'sına hizmet etmek isteyen herkese buradan sesleniyorum: Önümüzde FESHANE GİRESUN GÜNLERİ var.. Gelin ayrım yapmadan; Çanakçı Derneği.. Ve Çanakçı'nın Köy dernekleri; Kuzcaköy.. Ege Köyü.. Akköy.. Karabörk.. Kuş Köy.. Yeşil Köy.. Sedegöre.. ve adını sayamadığım varsa diğer köylerimiz kısacası ÇANAKÇI'lıyım diyen herkesi burada ses getirmeye davet ediyorum.. Gelin bu sefer Vur patlasın-Çal oynasından önce Belediye Başkanımızın öncülüğünde İleri gelen iş adamlarımızdan, Kamu Kurum ve Kuruluşlarında çalışan söz sahibi büyüklerimizle, Dernek Başkanlarımızla güzel bir organizasyon yapalım ve sesimizi duyuralım.. Herkese tekrar Saygı ve Sevgilerimle..
  bilge_murat@hotmail.com   NERDEN: İstanbul
 » ALİ Tarih : 22.3.2009
   İYİ YAYINLAR
    NERDEN:
 » ZİHNİ ŞENGÜN Tarih : 18.2.2009
   Yiğenim, sayfanı ziyaret ettim. Çok mutlu oldum.Öpüyorum. Dayın Zihni
  zsengun@gmail.com   NERDEN: Sisdağı
 » sisdagi Tarih : 5.2.2009
   Dostlar"Yüreginiz Umutlu,Umutlariniz Atli,Sevdaniz Kanatli,Mutlulugunuz Katli,Sofraniz Tatli,Mekaniniz Tahli,Ömrünüz Bahtli,Yuvaniz Bereketli Olsun,degerli hemserilerimmm
  karadeniz1907@hotmail.de   NERDEN: almanya
 » bahtiyar sengun Tarih : 31.1.2009
   Привет, как дела?
  admin@sisdagi.com   NERDEN: Merhaba
 » murat BİLGE Tarih : 17.1.2009
   Selamlar, arkadaşlarım hemşehrilerim ben yaklaşık 2 ay önce okuduğum bihaberi buraya taşımıştım. Siteyi ziyaret edenlerden bu konuda fikirlerini sormuştum. Ama görüyorum ki arkadaşlar ıvır-zıvır boş konularda yazı yazıyorlar ama Çanakçı'mızın geleceğini ilgilendiren bir konuda tekbir yorum bilr yook.. bizim bu vurdum duymazlığımızın devam ettiği sürece ne ülkemiz ne yöremiz hiçbir şekilde kalkınmaz. bu konuda duyarsızlık gösteren site ziyaretcilerine dicek bişi bulamıyorum.. herkese selamlar..
  bilge_murat@hotmail.com   NERDEN:
 » salimcan Tarih : 1.1.2009
   hohohoho herkese mutlu noeller ben michael nabersinizzzzzzz
  salimcan_koca28@hotmail.com   NERDEN: fransa
 » DJ_ILHAN@ÖZCAN Tarih : 1.1.2009
   YENI YILINIZI EN IÇTEN DILEKLERIMLE KUTLAR YENI YILDA HUZUR VE MUTLULUKLAR DILERİM
  ask--yagmuru@hotmail.com   NERDEN: İSTANBUL

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26