» İşte CHP'nin il il aday listesi Ekleme Tarihi : 12.04.2011
GİRESUN SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU (ECZACI) AYKUT GEZMİŞ (İNŞAAT MÜHENDİSİ) BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU (ECZACI) NILAY PINAR (AVUKAT listenin tamamı için haberin devamına tıklayınız

ADANA

OSMAN FARUK LOĞOĞLU (EMEKLİ BÜYÜKELÇİ)
ÜMİT ÖZGÜMÜŞ (SANAYİCİ)
TURGAY DEVELİ (GAZETECİ)
ALİ DEMİRÇALI (MÜTEAHHİT)
ZEYNEP CANAN BİLLOR (AVUKAT)
HÜSEYİN KESER (EMEKLİ MÜFETTİŞ)
ARİF SEZER (EMEKLİ)
RIZA METE (DOKTOR)
MÜZEYYEN ŞEVKİN (MÜHENDİS)
MEHMET SALICI (AVUKAT)
DOĞA ÇİĞDEMOĞLU (ARAŞTIRMACI)

ORHAN TOKLU (AVUKAT)
MURAT ÖZTANRIÖVER (ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ)

SONER ANAFARTA (YÖNETİCİ)

ADIYAMAN

SALİH FIRAT (DOKTOR)

ALİ COŞKUN (AVUKAT)

ZEYNAL BAKIR (MÜHENDİS)

MURAT ERDEM (İŞ ADAMI)

MEHMET KARAHAN (SERBEST)

AFYONKARAHİSAR

AHMET TOPTAŞ (AVUKAT)

HATİCE GÖK (AVUKAT)
BEKİR KASAP (MEMUR)
ŞERİF CEYLAN (SERBEST)
MEHMET TUĞRUL AKKUŞ (EMEKLİ)

AĞRI

SEYFEDDİN ÇELİK (ÖĞRETMEN)

SELAHATTİN DAŞKAYA (TİCARET)

ŞEFİKA ÖNER (SERBEST)

KÜRŞAT KOÇ (SERBEST)

AMASYA

RAMİS TOPAL (TİCARET)

ALİ ÖZDEMİROĞLU (İŞ ADAMI)

DEVRİM ERSOY (TİCARET)

ANKARA

1. BÖLGE

SÜLEYMAN SENCER AYATA (ÖĞRETİM ÜYESİ)

MEHMET EMREHAN HALICI (MÜHENDİS)

EMİNE ÜLKER TARHAN (EMEKLİ)

AYLİN NAZLIAKA (YÖNETİCİ)

BÜLENT KUŞOĞLU (YÖNETİCİ)

LEVENT GÖK (AVUKAT)

EMRE DOĞAN (AVUKAT)

İLYAS GÜVEN EROĞLU (MÜHENDİS)

VELİ ÖZDEMİR (GAZETECİ)

BAYRAKTAR BAYRAKTAR (MÜHENDİS)

NECATİ YILMAZ (AVUKAT)

FARUK ÖZDEMİR (SENDİKACI)

AYSİN TEKTAŞ KESKİN (ŞEHİR PLANCISI)

GAMZE ŞENGEL (ECZACI)

ENGİN BALIM (YÖNETİCİ)

ÇETİN CANBAZOĞLU (EMEKLİ)

2. BÖLGE

AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN (ÖĞRETİM GÖREVLİSİ)

İZZET ÇETİN (MALİ MÜŞAVİR)

SİNAN AYDIN AYGÜN (MÜTEAHHİT)

GÖKHAN GÜNAYDIN (ZİRAAT MÜHENDİSİ)

SEYHAN ERDOĞDU (İKTİSATÇI)

EKREM KEREM OKTAY (SİYASET BİLİMCİ)

ALPER TAŞDELEN (ULUSLARARASI İLİŞKİLER)

ALİRIZA ERBAY (DOKTOR)

ALİ ARİF ÖZZEYBEK (DİŞ HEKİMİ)

ONUR BAYAR (İKTİSAT)

HÜSEYİN ÇELEBİ ERCAN (MALİ MÜŞAVİR)

TURHAN İÇLİ (AVUKAT)

AYKUT FINDIKÇI (İŞ ADAMI)

FARUK YILDIRIM (KİMYAGER)

CENK KÜPELİ (TİCARET)

ANTALYA

DENİZ BAYKAL (MİLLETVEKİLİ)

OSMAN KAPTAN (MİLLETVEKİLİ)

GÜRKUT ACAR (AVUKAT)

YILDIRAY SAPAN (TURİZMCİ)

ARİF BULUT (DOKTOR)

HAKAN ŞİMŞEK (VETERİNER)

SEVGİ DOĞAN (DOKTOR)

ALİCAN DEVECİ (MİMAR)

AYDIN ÖZER (MÜHENDİS)

MİHRİYE BOZBAY (DOKTOR)

OSMAN FEVZİ ORAKÇAL (MALİ MÜŞAVİR)

MEHMET ALİ YILMAZ (MÜFETTİŞ)

LEVENT KILDIR (MÜHENDİS)

AHMET DALOĞLU (MÜHENDİS)

ARTVİN

UĞUR BAYRAKTUTAN (AVUKAT)

YÜKSEL ÇORBACIOĞLU (AVUKAT)

AYDIN

BÜLENT TEZCAN (AVUKAT)

METİN LÜTFİ BAYDAR (DOKTOR)

OSMAN AYDIN (MÜHENDİS)

FERDA ÇAĞLAR ERKUT (İŞLETMECİ)

HÜSEYİN YILDIZ (MÜTEAHHİT)

MEHMET FATİH ATAY (AVUKAT)

ÖZLEM BURCU UĞAN SEVİM (AVUKAT)

BALIKESİR

NAMIK HAVUTÇA (AVUKAT)

AYŞE NEDRET AKOVA (AVUKAT)

HALUK AHMET GÜMÜŞ (İŞLETMECİ)

AHMET AKIN (SANAYİCİ)

HASAN İŞGÜZAR (ÖĞRETİM ÜYESİ)

HÜSNÜ EROL (MALİ MÜŞAVİR)

İRFAN BARIŞ (EMEKLİ)

ÖMÜR MUSTAFA BOYUER (MÜHENDİS)

BİLECİK

YAŞAR TÜZÜN (İŞ ADAMI)

SUNGUR TURAN (DOKTOR)

BİNGÖL

ZEKİ KORKUTATA (MEMUR)

SÜLEYMAN BATGA (EMEKLİ)

MESUT KAYAOĞLU (ESNAF)

BİTLİS

HASAN DALKIRAN (MÜHENDİS)

EROL ÇİRİŞ (SERBEST)

ZÜBEYİR YAŞAR (ESNAF)

BOLU

TANJU ÖZCAN (AVUKAT)

MEHTAP ÖZCAN MISIRLIOĞLU (MİMAR)

HAKKI FİDAN (NAKLİYECİ)

BURDUR

RAMAZAN KERİM ÖZKAN (VETERİNER HEKİM)

YAKUP YILDIZ (EMEKLİ)

BAYRAM TEKİN (İŞADAMI)

BURSA

SENA KALELİ (SERBEST)

TURHAN TAYAN (AVUKAT)

İLHAN DEMİRÖZ (MÜHENDİS)

AYKAN ERDEMİR (ÖĞRETİM ÜYESİ)

KEMAL EKİNCİ (MÜHENDİS)

LALE KARABIYIK (ÖĞRETİM ÜYESİ)

ALİ SEMİH ÖZSARAÇ (AVUKAT)

SALİH TOP (SANAYİCİ)

YAŞAR KARAGÖZ (EMEKLİ)

ULUN HAVVA KAYI (MÜHENDİS)

FATMA ALTAY (SERBEST)

AHMET AYDIN AKYOL (İNSAN KAYNAKLARI)

OĞUZ ALTINOK (TÜCCAR)

SEVİL PAMİROL (TEKSTİL)

METİN ÇELİK (SERBEST)

NURHAYAT ALTACA (AVUKAT)

İNAN KESER (MÜHENDİS)

NURAY ÇOHAN (MİMAR)

ÇANAKKALE

ALİ SARIBAŞ (MİMAR)

MUSTAFA SERDAR SOYDAN (MÜHENDİS)

BÜLENT ÖZ (TİCARET)

AHMET KÜÇÜK (MİLLETVEKİLİ)

ÇANKIRI

MUZAFFER CELLAT (EMEKLİ)

HASAN ÇELEN (ÖĞRETMEN)

ÇORUM

TUFAN KÖSE (AVUKAT)

MUHARREM BOZDOĞAN (ESNAF)

CENGİZ ATLAS (SERBEST)

HAYDAR KILIÇ (MÜHENDİS)

DENİZLİ

ADNAN KESKİN (AVUKAT)

MELİKE BASMACI KAYHAN (MÜHENDİS)

ADİL DEMİR (AVUKAT)

KAZIM ARSLAN (AVUKAT)

HURİYE ÇAĞLAYAN (AVUKAT)

ALİ KAVAK (AVUKAT)

GÜLİZAR BİÇER KARACA (AVUKAT)

DİYARBAKIR

SALİH SÜMER (SİYASETÇİ)

HAŞİM ÖZKOYUNCU (SERBEST)

DAYLAN KARADAŞ (İŞADAMI)

VEDAT ŞAHBAZ (ECZANECİ)

ABDULMECİT TÜT

MELİK AYKIZ (ESNAF)

DERYA ERDEMOĞLU (MALİ MÜŞAVİR)

ABDULSELAM TEĞİN (EMEKLİ)

ÖZCAN KILIÇKAP (YÖNETİCİ)

FEYRUZ YÜKSEKTEPE (SERBEST)

BAHRİ YAPRAK (SERBEST)

EDİRNE

RECEP GÜRKAN (ÖĞRETMEN)

KEMAL DEĞİRMENDERELİ (MÜHENDİS)

ABDÜLBAKİ TOPAL (EMEKLİ)

ELAZIĞ

ALİ ÖZCAN (MÜHENDİS)

MUSTAFA KEMAL ATİKELER (DOKTOR)

GÖKMEN ERCAN (DOKTOR)

HÜLYA ÜLKÜ (YÖNETİCİ)

MUSTAFA ÜNSAL KARATEPE (MÜHENDİS)

ERZİNCAN

MUHARREM IŞIK (DOKTOR)

ERDOĞAN ÖZYALÇIN (DOKTOR)

ERZURUM

AHMET HAMDİ PALANDÖKEN (MÜTEAHHİT)

YAŞETTİN KIŞLAK (TİCARET)

MEHMET SAİT ŞİMŞEK (SANAYİCİ)

NURHAN BANU ÜNER (GAZETECİ)

İSMAİL NARDEMİR (EMEKLİ)

DURSUN MURAT ÇELİKOĞLU (MALİ MÜŞAVİR)

ESKİŞEHİR

BEDİİ SÜHEYL BATUM (ÖĞRETİM ÜYESİ)

KAZIM KURT (AVUKAT)

GAYE USLUER (DOKTOR)

AZMİ KERMAN (ECZACI)

MUHARREM ŞENEL (DOKTOR)

MUHARREM VARLIK (PLANLAMA UZMANI)

GAZİANTEP

MEHMET ŞEKER (DOKTOR)

İRFAN KAPLAN (ECZACI)

MEHMET GÖKDAĞ (AVUKAT)

CENNET SÜZER (TURİZMCİ)

BAYRAM YILMAZKAYA (DOKTOR)

AKİF EKİCİ (SANAYİCİ)

MAHMUT KOZBAŞ (VETERİNER)

LÜTFÜ DEMİR (DİŞ HEKİMİ)

YAŞAR AĞYÜZ (MÜHENDİS)

NACİ KILIÇ (SANAYİCİ)

FEHİME ÇİFÇİ (AVUKAT)

ZİHNİ ÖZTÜRK (ÖĞRETİM ÜYESİ)

GİRESUN

SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU (ECZACI)

AYKUT GEZMİŞ (İNŞAAT MÜHENDİSİ)

BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU (ECZACI)

NILAY PINAR (AVUKAT)

GÜMÜŞHANE

MUTLU GÜRLER (MÜHENDİS)

ERCAN ÖZDEMİR (TEKSTİL)

HAKKARİ

NECMETTİN YARDIMCI (SERBEST)

NURETTİN ÇALLI (SERBEST)

GÜRGİN TOMRİS (SERBEST)

HATAY

MEHMET ALİ EDİBOĞLU (DOKTOR)

MEVLÜT DUDU (AVUKAT)

REFİK ERYILMAZ (AVUKAT)

HASAN AKGÖL (ÇİFTÇİ)

NİHAD MATKAP (YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR)

SUZAN ALHASOĞLU (MALİ MÜŞAVİR)

HİLMİ YARAYICI (MÜZİSYEN)

ALİ OĞUZ (ESNAF)

ALİ ASLAN (ECZACI)

YILMAZ ŞAHUTOĞLU (DOKTOR)

ISPARTA

ALİ HAYDAR ÖNER (MÜLKİ İDARE AMİRİ)

İRFAN BAKIR (MÜHENDİS)

TANSELİ ÇAKMAK (DOKTOR)

NACİ YOLDAŞ (MÜHENDİS)

MERSİN

AYTUĞ ATICI (DOKTOR)

VAHAP SEÇER (MÜHENDİS)

İSA GÖK (AVUKAT)

ALİ RIZA ÖZTÜRK (MİLLETVEKİLİ)

NECMİ DOĞAN (AVUKAT)

HÜSEYİN ÇAMAK (DOKTOR)

MUSTAFA SELÇUK DERELİ (HAKEM)

SONER YILDIRIM (EMEKLİ ASKER)

NURSEN YÜCESOY TEMİZKAN (AVUKAT)

ZEHRA ÖZYİĞİT (ECZACI)

TEOMAN YANIK (VETERİNER)

İSTANBUL

1. BÖLGE

GÜRSEL TEKİN (SERBEST)

OSMAN TANER KORUTÜRK (ESKİ BÜYÜKELÇİ)

MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ (MALİYECİ)

AYŞE ESER DANIŞOĞLU (ÖĞRETİM ÜYESİ)

ŞAFAK PAVEY (DİPLOMAT)

İHSAN ÖZKES (EMEKLİ İMAM)

FATMA NUR SERTER (MİLLETVEKİLİ)

MAHMUT TANAL (AVUKAT)

MÜSLİM SARI (BANKACI)

CELAL DİNÇER (VALİ YARDIMCISI)

KADİR GÖKMEN ÖĞÜT (DİŞ HEKİMİ)

YAKUP AKKAYA (MATBAACI)

AYTEN KAYALIOĞLU (BANKACI)

HASAN BASRİ ÖZBEK (MÜHENDİS)

HÜSNÜ SÜSLÜ (DOKTOR)

HASAN UZUNYAYLA (İŞ ADAMI)

OSMAN YAZICI (YÖNETİCİ)

HİLAL DOKUZCAN (MÜHENDİS)

İHSAN GÜLİZ KAPTAN (ECZACI)

HAKAN ERDEMİR (SERBEST)

MEHTAP DÜZOVA (ÖĞRETMEN)

ALİ KOÇ (GAZETECİ)

ARAS ARSLAN (DİL BİLİMCİ)

BAHAR ÖZAY (YÖNETİCİ)

DERYA ŞENTÜRK (İKTİSATÇI)

EMRAH KÖKSAL (AVUKAT)

ALİ YILDIZ (TİCARET)

MURAT GÜNEL (MÜTEAHHİT)

REŞAT ŞAHİN ÖZTÜRK (EKONOMİST)

MERİH TÜRE (İŞLETME)

2. BÖLGE

KEMAL KILIÇDAROĞLU (MİLLETVEKİLİ)

BİHLUN TAMAYLIGİL (İŞLETMECİ)

MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU (AVUKAT)

AYDIN AĞAN AYAYDIN (GAZETECİ)

SEDEF KÜÇÜK (YÖNETİCİ)

ERCAN CENGİZ (EMEKLİ)

HALUK EYİDOĞAN (ÖĞRETİM ÜYESİ)

AYKUT ERDOĞDU (HAZİNE MÜSTEŞARLIĞI BAŞ KONTROLÖRÜ)

MELDA ONUR (DANIŞMAN)

BAHRİ SİPAHİ (TEKNİSYEN)

ÇETİN SOYSAL (SERBEST)

İRFAN HÜSEYİN YILDIZ (YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR)

BÜLENT SEYHAN (YÖNETİCİ)

HÜSEYİN YAŞAR (İŞADAMI)

GÜLSEREN ONANÇ (MÜHENDİS)

BAYRAM GÜVEN (MUHASEBECİ)

YASEMİN ÖNEY CANKURTARAN (EKONOMİST)

RAİF BALKAROĞLU (İŞADAMI)

HAKAN ATALAY (MALİ MÜŞAVİR)

SEYFULLAH BEYSÜLEN (MEMUR)

ÖZGE ÇAĞRI TORAMAN (EĞİTMEN)

MARİ GORMEZANO (REKLAMCI)

CEM SEYMEN (GAZETECİ)

MÜŞERREF AKSAK (EKONOMİST)

BİLGE KOÇKAYA (AVUKAT)

CEM CENGİZ YILMAZ (MÜHENDİS)

KENAN MALKOÇ (İŞLETMECİ)

3. BÖLGE

ERDOĞAN TOPRAK (İŞ ADAMI)

UMUT ORAN (İKTİSATÇI)

SÜLEYMAN ÇELEBİ (YÖNETİCİ)

OSMAN OKTAY EKŞİ (GAZETECİ)

BİNNAZ TOPRAK (ÖĞRETİM GÖREVLİSİ)

SABAHAT AKKİRAZ (MÜZİSYEN)

FAİK TUNAY (YÖNETİCİ)

ALİ ÖZGÜNDÜZ (SAVCI)

FERİT MEVLÜT ASLANOĞLU (MİLLETVEKİLİ)

MUHAMMET ÇAKMAK (ÖĞRETİM ÜYESİ)

KENAN ŞİMŞEK (BANKACI)

MEHMET ALİ ÖZPOLAT (AVUKAT)

KAMİL UĞURLU (İŞ ADAMI)

BÜLENT KERİMOĞLU (DOKTOR)

KUTSİYE BENAN BAYKAL (YÖNETİCİ)

ORHAN DURAN (SANAYİCİ)

SELAMİ ÖZDEMİR (ÖĞRETMEN)

BAYRAMALİ ÇEŞMECİ (İŞLETMECİ)

HÜSEYİN AYDOĞDU (SERBEST)

BERRİN BALCI (MÜHENDİS)

DERYA EKŞİ (YÖNETİCİ)

YEĞANE GÜLEY (AVUKAT)

EMİR HÜSEYİN AKIN (MİMAR)

ÖZGE UTAN (ULUSLARARASI FİNANS)

TURAN AYDOĞAN (AVUKAT)

TAŞKIN KILIÇ (SERBEST)

CEVAHİR KILIÇ (AVUKAT)

TACETTİN DEVRAN ÇAKMAKÇI (AVUKAT)

İZMİR

1. BÖLGE

ŞÜKRAN GÜLDAL MUMCU (MİLLETVEKİLİ)

RIZA MAHMUT TÜRMEN (GAZETECİ)

OĞUZ OYAN (ÖĞRETİM ÜYESİ)

MUSA ÇAM (ÖĞRETMEN)

HÜLYA GÜVEN (DOKTOR)

ERDAL AKSÜNGER (İŞ ADAMI)

AYDIN ÖZCAN (AVUKAT)

TURGAY BOZOĞLU (HESAP UZMANI)

ADNAN ERDİL (EĞİTİMCİ)

KAZIM UMDULAR (MÜHENDİS)

SENİYE NAZİK IŞIK (İKTİSATÇI)

EBRU OKAY (EMEKLİ)

ŞENER AKDEMİR (YÖNETİCİ)

2.BÖLGE

ALAATTİN YÜKSEL (YÖNETİCİ)

MUSTAFA ALİ BALBAY (GAZETECİ)

MEHMET ALİ SUSAM (KİMYAGER)

RAHMİ AŞKIN TÜRELİ (İKTİSATCI)

AYTUN ÇIRAY (DOKTOR)

BİRGÜL GÜLER (ÖĞRETİM ÜYESİ)

MUSTAFA MOROĞLU (İŞLETMECİ)

LEVENT EYİPİŞİREN (MÜHENDİS)

ELFİN TATAROĞLU (İÇ MİMAR)

LEVENT PİRİŞTİNA (İŞLETMECİ)

ÖZCAN PURÇU (EKONOMİST)

HÜSEYİN SEZER (MÜHENSİS)

COŞKUN ÇİFLİK (MÜHENDİS)

KARS

NAİF ALİBEYOĞLU (SERBEST MESLEK)

CENGİZ DAŞDEMİR (AVUKAT)

SAFFET ÖZDEMİR (ULUSLARARASI İLİŞKİLER)

KASTAMONU

BAHRİ GÖKÇEBAY (EMEKLİ)

HASAN BALTACI (MÜHENDİS)

AYŞENUR ÖZDEN (ECZACI)

KAYSERİ

MEHMET ŞEVKİ KULKULOĞLU (DOKTOR)

ÇETİN ARIK (DOKTOR)

ALİ PAŞA TAN (İKTİSATÇI)

TÜRKER TOK (CUMHURİYET SAVCISI)

FİGEN ALÇI (ÖĞRETMEN)

EMİN YILDIRIM (EMEKLİ)

ÖMER BAYRAK (DOKTOR)

İSMAİL YAVUZ (ESNAF)

ALİ KEMAL AÇILKAN (HALKLA İLİŞKİLER)

KIRKLARELİ

MEHMET SİYAM KESİMOĞLU (İDARECİ)

TURGUT DİBEK (AVUKAT)

TÜRABİ KAYAN (MİMAR)

KIRŞEHİR

CAHİT GÜRSES (DOKTOR)

YILMAZ ZENGİN (ESNAF)

KOCAELİ

HURŞİT GÜNEŞ (EMEKLİ ÖĞRETİM ÜYESİ)

MEHMET HİLAL KAPLAN (DOKTOR)

HAYDAR AKAR (MATEMATİKÇİ)

ÖMER KURTAŞ (TIP DOKTOR)

TUBA AYDIN (AVUKAT)

TURAN DUMLU (ECZACI)

TAHSİN TARHAN (SANAYİCİ)

MAHMUT AKYOL (MEMUR)

EHLİNAZ TORUN (ÖĞRETİM ÜYESİ)

HAMİYET GÖKSU (EMEKLİ)

ÇAĞLAR ÖZDEMİR (YÖNETİCİ-MÜDÜR)

KONYA

ATİLLA KART (AVUKAT)

MEHMET TOPBAŞ (AVUKAT)

MAHİR DİLEK (DOKTOR)

ORÇİN GÜNEY ÇALIK (SERBEST)

NURCAN BİRGÜL ÖZTÜRK (ECZACI)

DURMUŞ ALİ KARAMUT (EĞİTİMCİ)

ALİ TEKİŞ (MÜHENDİS)

HÜSEYİN KAYA (PSİKOLOG)

SEHER AVŞAR (AVUKAT)

ŞENİZ KURTULUŞ (YÖNETİCİ)

KEMAL MUTLU (EMEKLİ)

ARSLAN ÜSTÜNDAĞ (MÜHENDİS)

HÜSEYİN YAĞCI (İŞLETMECİ)

KÖKSAL FİLORİNALI (AVUKAT)

KÜTAHYA

ŞEREF HAN (AVUKAT)

ZELİHA AKSAZ ŞAHBAZ (DOKTOR)

ŞEREF DOĞAN (ÖĞRETMEN)

RUHSEN KUMDALI (MÜHENDİS)

FARUK BEHRAM SOYDAN (ULUSLARARASI İLİŞKİLER)

MALATYA

VELİ AĞBABA (İŞLETME)

ALİ DAĞDELEN (EMEKLİ)

DİLA BOZTEPE (TİCARET)

EKREM DERNEK (TÜRKOLOG)

EROL BİNGÖL (ÖĞRETMEN)

GÜZİDE YILDIRIM (DİŞ HEKİMİ)

MANİSA

HASAN ÖREN (SANAYİCİ)

ÖZGÜR ÖZEL (ECZACI)

SAKİNE ÖZ (MİMAR)

MAZLUM NURLU (AVUKAT)

HASAN CAHİT KAPLAN (YÖNETİCİ)

ŞAHİN MENGÜ (AVUKAT)

MUHARREM EKİCİ (DİŞ HEKİMİ)

MUSTAFA BAŞGÜLŞEN (MÜHENDİS)

ABDULLAH SAKA (MUHASEBE)

YILDIZ BİÇER (DOKTOR)

KAHRAMANMARAŞ

DURDU ÖZBOLAT (İŞ ADAMI)

AYHAN ÇİFTARSLAN (YÖNETİCİ)

DURAN ÖZDAL (SANAYİCİ)

KİBAR ÖZDEMİR (TEKNİSYEN)

YAŞAR GÜNGÖR (ECZACI)

RAMAZAN BURHAN (EMEKLİ)

TÜRKAN ÖZBEK (ÖĞRETMEN)

MEHMET OKUÇ (SERBEST)

MARDİN

REŞİT KILIÇ (TÜCCAR)

MUSTAFA KEMAL TUĞMANER (SERBEST)

MUHAMMED OLĞAÇ (ÖĞRETMEN)

MEHMET BEŞER (TİCARET)

MEHMET ÇİFTÇİ (EMEKLİ)

CEMAL ŞAHİN (ÇİFTÇİ)

MUĞLA

TOLGA ÇANDAR (MÜHENDİS)

NURETTİN DEMİR (DOKTOR)

ÖMER SÜHA ALDAN (CUMHURİYET SAVCISI)

EMRAH DOĞU (TURİZM)

ALİ ARSLAN (DOKTOR)

MUSTAFA ÖZTÜRK SERBET (MALİ MÜŞAVİR)

MUŞ

SERKAN DEMİREL (MÜHENDİS)

ZİHNİ SAYAN (EĞİTİMCİ)

MUSTAFA FIRAT (EĞİTİMCİ)

FUAT KAYA (EMEKLİ)

NEVŞEHİR

BÜLENT YUMUŞ (AVUKAT)

ATILGAN SERT (AVUKAT)

HİLMİ BÜLENT TEKİNER (EKONOMİST)

NİĞDE

DOĞAN ŞAFAK (TURİZMCİ)

AHMET OĞUZ ÖZMEN (AVUKAT)

ÖMER FETHİ GÜRER (MÜHENDİS)

ORDU

İDRİS YILDIZ (MÜHENDİS)

İDRİS SAMİ TANDOĞDU (DOKTOR)

ŞANSER EREN (ECZACI)

GÖKHAN KARAYEL (ÖĞRETMEN)

EMİNE YÜCETÜRK (MİMAR)

SÜLEYMAN ÇELENK (ÖĞRETİM ÜYESİ)

RİZE

KENAN BIYIK (YÖNETİCİ)

BAŞAR CUMBUR (EMEKLİ)

HATİCE NESRİN SARI (EMEKLİ)

SAKARYA

ENGİN ÖZKOÇ (EĞİTİMCİ)

GÜRKAN CANOL (YÖNETİCİ)

RAŞİT DÜNYA (İŞ ADAMI)

AYÇA TAŞKENT (YÖNETİCİ)

ECEVİT KELEŞ (MÜHENDİS)

ÜMİT USAL (ESNAF)

MELEK GÜREVİN (ECZACI)

SAMSUN

AHMET HALUK KOÇ (DOKTOR)

AHMET İHSAN KALKAVAN (GEMİ ACENTELİĞİ)

KEMAL ZEYBEK (İŞ ADAMI)

FATMA NECİLE ÇOKAY (DİŞ HEKİMİ)

CENGİZ SEZGİN (MİMAR)

OSMAN ZÜMRÜT (MÜFTÜ)

MEHMET ATALAY (MÜHENDİS)

MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN (MÜHENDİS)

ORHAN AYKANAT (DOKTOR)

SİİRT

MEHMET MUHDİ KOYUNCU (TİCARET)

KAMİLE BALCI (ANTRENÖR)

ABDULLAH HEZER (İŞÇİ)

SİNOP

ENGİN ALTAY (MİLLETVEKİLİ)

ABDULLAH ŞİŞEK (TİCARET)

SİVAS

MALİK ECDER ÖZDEMİR (MÜHENDİS)

METİN KESKİN (MİMAR)

ETEM ERDAL ERŞAN (DOKTOR)

BAKİ ÇOBAN (DOKTOR)

BÜLENT RENDA DENİZ (AVUKAT)

TEKİRDAĞ

FAİK ÖZTRAK (İKTİSATÇI)

CANDAN YÜCEER (DOKTOR)

EMRE KÖPRÜLÜ (AVUKAT)

GÜLFERAH GÜRAL (EMEKLİ)

ŞERAFETTİN KURT (MUHASEBECİ)

AYHAN CİVAN (AVUKAT)

TOKAT

ORHAN DÜZGÜN (DOKTOR)

CEVAT ATILGAN (SANAYİCİ)

FEDAİ TOYRAN (BANKACI)

ESAT ERDÖNMEZ (ECZACI)

SİNAN YAVUZ YAVAŞ (MÜHENDİS)

TRABZON

MEHMET VOLKAN CANALİOĞLU (ÖĞRETMEN)

ALİ TÜREN ÖZTÜRK (MÜHENDİS)

SEDAT GÖZAÇAN (SERBEST)

GÜZİDE UZUN (MÜHENDİS)

AHMET KAYA (MÜHENDİS)

ALİ KOÇ (ÖĞRETMEN)

TUNCELİ

KAMER GENÇ (MİLLETVEKİLİ)

HÜSEYİN AYGÜN (AVUKAT)

ŞANLIURFA

FERHAT KARATAŞ (AVUKAT)

SÜLEYMAN GÖK (DOKTOR)

İBRAHİM HATİPOĞLU (DOKTOR)

NAİLE ŞÜKRAN YALÇIN (EMEKLİ)

GÜLER YILMAZ (YÖNETİCİ)

AHMET TEKİNER (İKTİSATÇI)

FATMA ÖZTAY (EV HANIMI)

ABDÜLKERİM ÇAKMAK (MÜTEAHHİT)

ÖMER FARUK ATBİNİCİ (MÜTEAHHİT)

TÜRKAN AYAS (GAZETECİ)

MEHMET EKİNBAŞ (ESNAF)

MEHMET ÖZÇELİK (MUHTAR)

UŞAK

DİLEK AKAGÜN YILMAZ (AVUKAT)

MUSTAFA AYDIN (VETERİNER HEKİM)

EROL GİLİM (DOKTOR)

VAN

ZAHİR KANDAŞOĞLU (YÖNETİCİ)

MEHMET ACAR (YÖNETİCİ)

ABDULBARİ MELEK (MÜFETTİŞ)

SELİM KARAKUŞ (SERBEST MESLEK)

SABRİYE ÇABUKER (MEMUR)

ŞAHİN EFENDİOĞLU (EMEKLİ)

NURETTİN ERÖRS (MÜTEAHHİT)

NİYAZİ ÇINAK (HALKLA İLİŞKİLER)

YOZGAT

ALİ AYIK (EKONOMİST)

ALİ KEVEN (ESNAF)

BURHAN SARIARSLAN (HALKLA İLİŞKİLER)

ERGÜN ERSOY (SERBEST)

ZONGULDAK

MEHMET HABERAL (DOKTOR)

ALİ İHSAN KÖKTÜRK (AVUKAT)

NERİMAN POSBIYIK (EMEKLİ)

EROL SARIAL (MÜHENDİS)

ÜNAL DEMİRTAŞ (AVUKAT)

AKSARAY

MAHMUT ÖZTÜRK (EKONOMİST)

ÖZLEM GÜNEŞ (MÜHENDİS)

MUAMMER DİLEK (MALİ MÜŞAVİR)

BAYBURT

HACI DURSUN YAŞAROĞLU (EKONOMİST)

KARAMAN

FİKRET ÜNLÜ (EĞİTİMCİ)

OSMAN NURİ KOÇAK (SERBEST)

KIRIKKALE

YAŞAR YILMAZ (ECZACI)

RAFET ULUSOY (DİŞ HEKİMİ)

HACI ARAP KARADURMUŞ (EMEKLİ)

BATMAN

FARİS ÖZDEMİR (EMEKLİ MİLLETVEKİLİ)

MEHMET CAN AVCI (SERBEST)

MEHMET İHSAN ERMAN (SERBEST)

VEHBİ AĞAYA (SERBEST)

ŞIRNAK

KIYDEM ÖKTEN (YÖNETİCİ)

OSMAN YEREN (ESNAF)

HİŞYAR BUDAK (İŞÇİ)

SADUN SEZER (ESNAF)

BARTIN

MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA (MÜHENDİS)

MELİHA OKUTAY (EMEKLİ)

ARDAHAN

ENSAR ÖĞÜT (MİLLETVEKİLİ)

METİN DEMİR (YÖNETİCİ)

IĞDIR

EKBER TANER (SERBEST)

BEHMAN GÖGCE (İŞ ADAMI)

YALOVA

MUHARREM İNCE (ÖĞRETMEN)

ALAATTİN FİTOZ (MÜHENDİS)

KARABÜK

MUSTAFA EREN (YÖNETİCİ)

ERDOĞAN DİNCEL (AVUKAT)

KİLİS

ERTUĞRUL KEKEÇ (DOKTOR)

CUMA DAĞLI (EMEKLİ)

OSMANİYE

BAHA ÜNLÜ (MÜHENDİS)

NİHAT ÇERÇİ (ÖĞRETMEN)

ÜNAL KÖKSAL (MUHASEBECİ)

İRFAN ERDEM (MUHASEBE)

DÜZCE

SELÇUK YANMAZ (SERBEST)

BASRİ KARSLIOĞLU (ECZACI)

İLKNUR BAŞAK TÜTÜNCÜ (MÜHENDİS



YASAL UYARI: Köşe yazarlarımızın yazdığı tüm haber ve yazılardan yazarllarımız sorumludur, Site yöneticileri hiç bir durumda sorumlu tutulamaz.
www.sisdagi.com
Haber : Bahtiyar Şengün
Okuyan : 1651

.:YORUMLAR:.
Sisdagi.com Haber Sayfası

Sis Dağı Haber Sayfası

İsim :
Mail :
Yorum :
Tarih :
Haber :
 

 

 

Spor Haberleri    Diğer Haberler